Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 10687
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
Hummel Badmintono Lyga 6 Etapas
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Livita Tvarevičienė + Jurgita Kundrotiene | Bye | ||||||
16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
16.3 | 1d. | Rūta Kuodienė + Aistė Bajorinienė | Bye | ||||||
16.4 | 1d. | Lina Sipavičiūtė + Kristina Molderė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Martyna Martišauskaitė + Elena Vaulina | Bye | ||||||
16.6 | 1d. 10:00 | 11 | Erika Gečaitė + Monika Lajūtė | 2:0 | Victoria Kuzmina + Lolita Bachur | 21:11 | 21:12 | 16' | |
16.7 | 1d. 10:00 | 12 | Justė Žilinskaitė + Aleksandra Ševeliova | 2:0 | Jurgita Šaučiulienė + Monika Butautė | 21:9 | 21:12 | 13' | |
16.8 | 1d. | Edita Kasparevičienė + Guoda Valošinaitė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. | Livita Tvarevičienė + Jurgita Kundrotiene | Bye | ||||||
8.2 | 1d. 11:15 | 9 | Rūta Kuodienė + Aistė Bajorinienė | 2:0 | Lina Sipavičiūtė + Kristina Molderė | 21:6 | 21:18 | 14' | |
8.3 | 1d. 11:15 | 2 | Martyna Martišauskaitė + Elena Vaulina | 0:2 | Erika Gečaitė + Monika Lajūtė | 12:21 | 17:21 | 18' | |
8.4 | 1d. 11:15 | 6 | Justė Žilinskaitė + Aleksandra Ševeliova | 2:0 | Edita Kasparevičienė + Guoda Valošinaitė | 21:15 | 21:17 | 18' | |
9-16.1 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Victoria Kuzmina + Lolita Bachur | ||||||
9-16.4 | 1d. | Jurgita Šaučiulienė + Monika Butautė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 12:30 | 8 | Livita Tvarevičienė + Jurgita Kundrotiene | 0:2 | Rūta Kuodienė + Aistė Bajorinienė | 9:21 | 21:23 | 19' | |
4.2 | 1d. 12:30 | 5 | Erika Gečaitė + Monika Lajūtė | 0:2 | Justė Žilinskaitė + Aleksandra Ševeliova | 11:21 | 13:21 | 18' | |
5-8.1 | 1d. | Bye | Lina Sipavičiūtė + Kristina Molderė | ||||||
5-8.2 | 1d. 12:30 | 12 | Martyna Martišauskaitė + Elena Vaulina | 0:2 | Edita Kasparevičienė + Guoda Valošinaitė | 15:21 | 16:21 | 20' | |
9-12.1 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-12.2 | 1d. 11:15 | 11 | Victoria Kuzmina + Lolita Bachur | 0:2 | Jurgita Šaučiulienė + Monika Butautė | 20:22 | 16:21 | 18' |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 13:20 | 4 | Rūta Kuodienė + Aistė Bajorinienė | 0:2 | Justė Žilinskaitė + Aleksandra Ševeliova | 17:21 | 13:21 | 18' | |
3-4.1 | 1d. 13:20 | 7 | Livita Tvarevičienė + Jurgita Kundrotiene | 1:2 | Erika Gečaitė + Monika Lajūtė | 21:18 | 13:21 | 12:21 | 34' |
5-6.1 | 1d. 13:20 | 12 | Lina Sipavičiūtė + Kristina Molderė | 0:2 | Edita Kasparevičienė + Guoda Valošinaitė | 17:21 | 10:21 | 17' | |
9-10.1 | 1d. | Bye | Jurgita Šaučiulienė + Monika Butautė |
Registracijos laikas baigėsi
Spausdinimo versija