Turnyrai
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 3285
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
18-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Ds
Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 15:25 | 4 | Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė | 2:0 | Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene | 21:15 | 21:19 | 18' | |
16.3 | 1d. | 3 | Agnė Šikarskė + Monika Juškytė | Bye | |||||
16.4 | 1d. | Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. 15:25 | 1 | Mila Pašin + Renata Juodkaitė | 2:0 | - - Olga Sviridon + Vera Yesipchuk | 21:10 | 21:15 | 15' | |
16.7 | 1d. 15:50 | 2 | Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė | 2:0 | Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė | 21:19 | 21:17 | 21' | |
16.8 | 1d. | Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 16:40 | 1 | Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė | 2:0 | Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė | 21:10 | 21:12 | 15' | |
8.2 | 1d. 16:40 | 4 | Agnė Šikarskė + Monika Juškytė | 2:1 | Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė | 19:21 | 21:15 | 21:15 | 28' |
8.3 | 1d. 16:40 | 1 | Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė | 0:2 | Mila Pašin + Renata Juodkaitė | 6:21 | 18:21 | 18' | |
8.4 | 1d. 17:05 | 3 | Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė | 0:2 | Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė | 9:21 | 11:21 | 16' | |
9-16.1 | 1d. | Bye | Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | - - Olga Sviridon + Vera Yesipchuk | ||||||
9-16.4 | 1d. | Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 17:55 | 4 | Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė | 2:0 | Agnė Šikarskė + Monika Juškytė | 21:12 | 21:7 | 15' | |
4.2 | 1d. 17:55 | 1 | Mila Pašin + Renata Juodkaitė | 0:2 | Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė | 17:21 | 18:21 | 20' | |
5-8.1 | 1d. 17:55 | 4 | Jurga Jankauskaite + Dovilė Girlevičiūtė | 1:2 | Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė | 13:21 | 21:14 | 17:21 | 25' |
5-8.2 | 1d. 18:20 | 3 | Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė | 2:0 | Jurgita Šadauskienė + Inga Dagilienė | 21:15 | 21:14 | 18' | |
9-12.1 | 1d. | 2 | Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene | Bye | |||||
9-12.2 | 1d. 17:30 | 2 | Olga Sviridon + Vera Yesipchuk - - | 0:2 | Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė | 20:22 | 11:21 | 18' |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 19:10 | 4 | Vakarė Bagdonaitė + Karolina Bagdonaitė | 2:0 | Indrė Glaniauskienė + Kristina Bagdonienė | 21:18 | 21:9 | 17' | |
3-4.1 | 1d. 19:35 | 2 | Agnė Šikarskė + Monika Juškytė | 2:0 | Mila Pašin + Renata Juodkaitė | 21:10 | 21:13 | 17' | |
5-6.1 | 1d. 19:35 | 1 | Sandra Sipavičė + Ieva Vidzėnienė | 2:0 | Margarita Noreikienė + Inesa Bacevičienė | 21:19 | 21:8 | 17' | |
9-10.1 | 1d. 18:20 | 1 | Asta Pelaitienė + Neringa Navarskiene | 2:0 | Ingrida Kaminskaitė + Laura Paškevičienė | 22:20 | 21:16 | 20' |
Registracijos laikas baigėsi
Spausdinimo versija