Round 1 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | 7 | Augustas Janušonis + Rusnė Vidzėnaitė | Bye | |||||
16.2 | 1d. 14:30 | 9 | Paulius Janušauskas + Elija Sunkladaitė | 1:2 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 21:17 | 10:21 | 21:23 | |
16.3 | 1d. 14:30 | 6 | Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė | 0:2 | Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė | 10:21 | 04:21 | ||
16.4 | 1d. 14:55 | 8 | Jonas Seniūnas + Kristina Kisieliūtė | 2:0 | Paulius Žostautas + Sigita Grigaravičienė | 21:09 | 21:11 | ||
16.5 | 1d. 14:55 | 1 | Artūras Sirbikė + Ieva Vidzėnienė | 1:2 | Sergėjus Klodt + Aurelija Venslovė | 22:20 | 13:21 | 19:21 | |
16.6 | 1d. 14:55 | 3 | Vaidas Korolkovas + Lina Railienė BBK | Tomas Grigas + Jolanta Moliene | |||||
16.7 | 1d. 14:55 | 7 | Nerijus Molis + Laura Daunytė | 1:2 | Raimondas Banelis + Sigita Bartkienė | 21:18 | 19:21 | 11:21 | |
16.8 | 1d. | 5 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 15:45 | 5 | Augustas Janušonis + Rusnė Vidzėnaitė | 1:2 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 17:21 | 21:15 | 11:21 | |
8.2 | 1d. 15:45 | 9 | Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė | 0:2 | Jonas Seniūnas + Kristina Kisieliūtė | 12:21 | 13:21 | ||
8.3 | 1d. 15:45 | 4 | Sergėjus Klodt + Aurelija Venslovė | 2:1 | Tomas Grigas + Jolanta Moliene | 21:11 | 15:21 | 21:09 | |
8.4 | 1d. 15:45 | 3 | Raimondas Banelis + Sigita Bartkienė | 0:2 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | 11:21 | 12:21 | ||
9-16.1 | 1d. | 7 | Bye | Paulius Janušauskas + Elija Sunkladaitė | |||||
9-16.2 | 1d. 15:45 | 8 | Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė | 2:0 | Paulius Žostautas + Sigita Grigaravičienė | 21:15 | 21:18 | ||
9-16.3 | 1d. 15:45 | 9 | Artūras Sirbikė + Ieva Vidzėnienė | BBK Vaidas Korolkovas + Lina Railienė | |||||
9-16.4 | 1d. | 1 | Nerijus Molis + Laura Daunytė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 16:35 | 7 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 0:2 | Jonas Seniūnas + Kristina Kisieliūtė | 16:21 | 11:21 | ||
4.2 | 1d. 17:00 | 3 | Sergėjus Klodt + Aurelija Venslovė | 2:0 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | 21:14 | 21:15 | ||
5-8.1 | 1d. 17:00 | 8 | Augustas Janušonis + Rusnė Vidzėnaitė | 1:2 | Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė | 21:18 | 19:21 | 14:21 | |
5-8.2 | 1d. 17:00 | 2 | Tomas Grigas + Jolanta Moliene | 1:2 | Raimondas Banelis + Sigita Bartkienė | 22:20 | 12:21 | 19:21 | |
9-12.1 | 1d. 17:00 | 1 | Paulius Janušauskas + Elija Sunkladaitė | 0:2 | Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė | 12:21 | 17:21 | ||
9-12.2 | 1d. 17:00 | 5 | Artūras Sirbikė + Ieva Vidzėnienė | 2:0 | Nerijus Molis + Laura Daunytė | 21:18 | 21:18 |
Round 4 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 17:25 | 4 | Jonas Seniūnas + Kristina Kisieliūtė | 0:2 | Sergėjus Klodt + Aurelija Venslovė | 17:21 | 10:21 | ||
3-4.1 | 1d. 17:50 | 9 | Benas Adamonis + Atilė Vyblova | 1:2 | Audrius Ambrasas + Rasa Ambrasienė | 17:21 | 21:14 | 13:21 | |
5-6.1 | 1d. 17:50 | 3 | Rolandas Žaldokas + Danielė Grybytė | 2:0 | Raimondas Banelis + Sigita Bartkienė | 21:15 | 21:19 | ||
9-10.1 | 1d. 17:50 | 7 | Gintaras Bacevičius + Inesa Bacevičienė | 0:2 | Artūras Sirbikė + Ieva Vidzėnienė | 11:21 | 16:21 |