Round 1 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Saulius Stankus + Viktorija Vizbarienė (Rufina) | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 10:00 | 1 | Edvinas Naraskevicius + Goda Obuchovičiūtė - | 2:0 | - - Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya | 21:16 | 21:11 | 19' | |
16.3 | 1d. 10:00 | 2 | Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė | 0:2 | Paulius Gurčinas + Evelina Černienė | 13:21 | 16:21 | 19' | |
16.4 | 1d. | Tomas Kinderis + Giedre Brikytė Kinderienė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. 10:00 | 3 | Justas Mankus + Elena Vaulina | 0:2 | - Michail Timošok + Olga Sviridon | 7:21 | 8:21 | 14' | |
16.7 | 1d. 10:00 | 4 | Mindaugas Žemaitis + Ūla Žemaitė | 2:0 | - - Anatoli Yarshou + Katsiaryna Sushkova | 22:20 | 21:17 | 17' | |
16.8 | 1d. | Žygimantas Maleckas + Laura Maleckienė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 10:25 | 7 | Saulius Stankus + Viktorija Vizbarienė (Rufina) | 0:2 | - Edvinas Naraskevicius + Goda Obuchovičiūtė | 19:21 | 18:21 | 21' | |
8.2 | 1d. 10:25 | 6 | Paulius Gurčinas + Evelina Černienė | Tomas Kinderis + Giedre Brikytė Kinderienė | 21:12 | 12:21 | 8:14 | ||
8.3 | 1d. 10:25 | 2 | Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė | 0:2 | - Michail Timošok + Olga Sviridon | 14:21 | 13:21 | 19' | |
8.4 | 1d. 10:50 | 1 | Mindaugas Žemaitis + Ūla Žemaitė | 1:2 | Žygimantas Maleckas + Laura Maleckienė | 11:21 | 21:19 | 16:21 | 26' |
9-16.1 | 1d. | Bye | - - Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya | ||||||
9-16.2 | 1d. | Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Justas Mankus + Elena Vaulina | ||||||
9-16.4 | 1d. | Anatoli Yarshou + Katsiaryna Sushkova - - | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 11:15 | 10 | Edvinas Naraskevicius + Goda Obuchovičiūtė - | 2:0 | Paulius Gurčinas + Evelina Černienė | 21:11 | 21:11 | 16' | |
4.2 | 1d. 11:15 | 9 | Michail Timošok + Olga Sviridon - | 0:2 | Žygimantas Maleckas + Laura Maleckienė | 12:21 | 15:21 | 17' | |
5-8.1 | 1d. 11:15 | 3 | Saulius Stankus + Viktorija Vizbarienė (Rufina) | Tomas Kinderis + Giedre Brikytė Kinderienė | |||||
5-8.2 | 1d. 11:15 | 2 | Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė | 0:2 | Mindaugas Žemaitis + Ūla Žemaitė | 16:21 | 19:21 | 20' | |
9-12.1 | 1d. 11:15 | 3 | Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - | 2:0 | Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė | 21:9 | 21:17 | 16' | |
9-12.2 | 1d. 11:15 | 4 | Justas Mankus + Elena Vaulina | 0:2 | - - Anatoli Yarshou + Katsiaryna Sushkova | 12:21 | 11:21 | 17' |
Round 4 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 12:05 | 8 | Edvinas Naraskevicius + Goda Obuchovičiūtė - | 0:2 | Žygimantas Maleckas + Laura Maleckienė | 9:21 | 16:21 | 16' | |
3-4.1 | 1d. 12:05 | 9 | Paulius Gurčinas + Evelina Černienė | 0:2 | - Michail Timošok + Olga Sviridon | 12:21 | 13:21 | 16' | |
5-6.1 | 1d. 12:05 | 6 | Saulius Stankus + Viktorija Vizbarienė (Rufina) | 2:0 | Mindaugas Žemaitis + Ūla Žemaitė | 22:20 | 24:22 | 20' | |
7-8.1 | 1d. 12:05 | 8 | Tomas Kinderis + Giedre Brikytė Kinderienė | Edmundas Žiaunys + Jolanta Žiaunienė | |||||
9-10.1 | 1d. 12:05 | 3 | Aliaksei Rukin + Tatsiana Kalasouskaya - - | 2:1 | - - Anatoli Yarshou + Katsiaryna Sushkova | 15:21 | 21:16 | 21:16 | 32' |
11-12.1 | 1d. 12:30 | 10 | Darius Jurevičius + Livita Tvarevičienė | 2:0 | Justas Mankus + Elena Vaulina | 22:20 | 21:15 | 22' |