Tournaments
IF YOU SEE THIS MESSAGE YOUR BROWSER WAS IDENTIFIED AS BOT 3641
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
AND REDIRECTED TO MIRROR SERVER. ITS NOT OK FOR HUMANS!!!
IF YOU ARE NOT BOT PLEASE VERIFY YOUR BROWSER IDENTIFICATION:
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)
[A] Narvesen Youth League Stage 1
Round 1 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič | Bye | ||||||
16.2 | 1d. 21:05 | 1 | Fausta Ramažauskaitė + Marija Kolojanskaitė | 0:2 | Rusnė Vidzėnaitė + Karolina Bashtanenko | 10:21 | 13:21 | ||
16.3 | 1d. | Skaistė Liutkutė + Giedra Velykytė | Bye | ||||||
16.4 | 1d. | Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Aurelija Ramaneckaitė + Marija Rimkutė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. | Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė | Bye | ||||||
16.7 | 1d. 21:05 | 2 | Vakarė Trakšelytė + Danielė Grybytė | 1:2 | Amelija Klimaitė + Mila Leonovič | 15:21 | 21:16 | 15:21 | |
16.8 | 1d. | Maria Koriagina + Yaroslava Vantsarovska | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. 21:30 | 1 | Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič | 2:0 | Rusnė Vidzėnaitė + Karolina Bashtanenko | 21:6 | 21:10 | ||
8.2 | 1d. 21:30 | 2 | Skaistė Liutkutė + Giedra Velykytė | 0:2 | Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko | 20:22 | 17:21 | ||
8.3 | 1d. 21:30 | 3 | Aurelija Ramaneckaitė + Marija Rimkutė | 2:0 | Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė | 21:12 | 21:18 | ||
8.4 | 1d. 21:30 | 4 | Amelija Klimaitė + Mila Leonovič | 0:2 | Maria Koriagina + Yaroslava Vantsarovska | 8:21 | 3:21 | ||
9-16.1 | 1d. | Bye | Fausta Ramažauskaitė + Marija Kolojanskaitė | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.4 | 1d. | Vakarė Trakšelytė + Danielė Grybytė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 21:55 | 2 | Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič | 2:1 | Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko | 21:14 | 16:21 | 21:16 | |
4.2 | 1d. 21:55 | 3 | Aurelija Ramaneckaitė + Marija Rimkutė | 0:2 | Maria Koriagina + Yaroslava Vantsarovska | 7:21 | 11:21 | ||
5-8.1 | 1d. 21:55 | 4 | Rusnė Vidzėnaitė + Karolina Bashtanenko | 2:1 | Skaistė Liutkutė + Giedra Velykytė | 21:23 | 21:17 | 21:13 | |
5-8.2 | 1d. 21:55 | 5 | Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė | 2:0 | Amelija Klimaitė + Mila Leonovič | 21:9 | 21:15 | ||
9-12.1 | 1d. | Fausta Ramažauskaitė + Marija Kolojanskaitė | Bye | ||||||
9-12.2 | 1d. | Bye | Vakarė Trakšelytė + Danielė Grybytė |
Round 4 | |||||||||
# | Time | Court | Team A | Result | Team B | 1 Set | 2 Set | 3 Set | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 22:20 | 1 | Augustė Stankevičiūtė + Taja Leonovič | 0:2 | Maria Koriagina + Yaroslava Vantsarovska | 11:21 | 6:21 | ||
3-4.1 | 1d. 22:20 | 2 | Liepa Aleknavičiūtė + Uliana Deremeshko | 0:2 | Aurelija Ramaneckaitė + Marija Rimkutė | 16:21 | 16:21 | ||
5-6.1 | 1d. 22:20 | 3 | Rusnė Vidzėnaitė + Karolina Bashtanenko | Nomeda Seniūnaitė + Ugnė Kaminskaitė | |||||
9-10.1 | 1d. 21:55 | 9 | Fausta Ramažauskaitė + Marija Kolojanskaitė | 0:2 | Vakarė Trakšelytė + Danielė Grybytė | 20:22 | 12:21 |
Print version