Round 1 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.1 | 1d. | Viltė Paulauskaitė + Monika Sukackaite | Bye | ||||||
16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
16.3 | 1d. | Emilija Unte + Eglė Rimdžiuvienė | Bye | ||||||
16.4 | 1d. | Agnė Stankutė + Gabija Mockutė | Bye | ||||||
16.5 | 1d. | Dominyka Dragūnaitė + Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė | Bye | ||||||
16.6 | 1d. 19:00 | 3 | Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė | 0:2 | Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė | 15:21 | 17:21 | ||
16.7 | 1d. 19:00 | 4 | Ieva Paškevičiūtė + Urtė Gatelytė | 2:1 | Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė | 21:15 | 18:21 | 21:16 | |
16.8 | 1d. | Vaida Slušnienė + Giedrė Dapkuvienė | Bye |
Round 2 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8.1 | 1d. | Viltė Paulauskaitė + Monika Sukackaite | Bye | ||||||
8.2 | 1d. 20:00 | 1 | Emilija Unte + Eglė Rimdžiuvienė | 0:2 | Agnė Stankutė + Gabija Mockutė | 19:21 | 14:21 | ||
8.3 | 1d. 20:00 | 2 | Dominyka Dragūnaitė + Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė | 2:0 | Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė | 23:21 | 21:13 | ||
8.4 | 1d. 20:00 | 3 | Ieva Paškevičiūtė + Urtė Gatelytė | 1:2 | Vaida Slušnienė + Giedrė Dapkuvienė | 21:18 | 7:21 | 15:21 | |
9-16.1 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.2 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-16.3 | 1d. | Bye | Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė | ||||||
9-16.4 | 1d. | Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė | Bye |
Round 3 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 1d. 20:30 | 2 | Viltė Paulauskaitė + Monika Sukackaite | 2:0 | Agnė Stankutė + Gabija Mockutė | 21:12 | 21:15 | ||
4.2 | 1d. 20:30 | 3 | Dominyka Dragūnaitė + Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė | 2:0 | Vaida Slušnienė + Giedrė Dapkuvienė | 21:15 | 21:19 | ||
5-8.1 | 1d. | Bye | Emilija Unte + Eglė Rimdžiuvienė | ||||||
5-8.2 | 1d. 20:30 | 1 | Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė | 2:0 | Ieva Paškevičiūtė + Urtė Gatelytė | 21:18 | 26:24 | ||
9-12.1 | 1d. | Bye | Bye | ||||||
9-12.2 | 1d. 19:30 | 6 | Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė | 2:1 | Danielė Grybytė + Vakarė Trakšelytė | 21:17 | 16:21 | 22:20 |
Round 4 | |||||||||
# | Laikas | Aikšt. | Komanda A | Rezultatas | Komanda B | 1 Setas | 2 Setas | 3 Setas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.1 | 1d. 21:00 | 4 | Viltė Paulauskaitė + Monika Sukackaite | 2:0 | Dominyka Dragūnaitė + Rebeka Aleksevičiūtė-Petkienė | 21:10 | 21:12 | ||
3-4.1 | 1d. 21:00 | 5 | Agnė Stankutė + Gabija Mockutė | 0:2 | Vaida Slušnienė + Giedrė Dapkuvienė | 14:21 | 12:21 | ||
5-6.1 | 1d. 21:00 | 6 | Emilija Unte + Eglė Rimdžiuvienė | 0:2 | Karolina Bashtanenko + Rusnė Vidzėnaitė | 19:21 | 14:21 | ||
9-10.1 | 1d. | Bye | Birutė Rasiulytė-Ragaišienė + Saulina Norgailaitė |