MIRROR VERSION LAST SYNC TIME: 2024-04-14 02:09 took:259.1 s.

 

Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga 1 Etapas


2022 Rugsėjo 24 d.; RIO arena
VV MV VD MD MX
Suaug D (D): 6 1.4 9 1.9
Suaug E (E): 5 1.2 8 1.1 10 1.2
Suaug C (C): 6 1.2 3 1.7 5 1.5 8 2.3
Suaug B (B): 4 2.6 7 3.7 4 2.1 8 5.3
Suaug (A): 6 9.6 6 7.9

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (30)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Evaldas Bradūnas 2024-4168 1992 Suaug Linas Zavadskis
2 Rolandas Čepulis 2024-4221 1971 Suaug E Artūras Škulevičius
3 Evaldas Čižinauskas 2024-5983 1967 Suaug Audrius Kepežinskas
4 Vygantas Garmus 2024-5296 1970 Suaug B Arūnas Morkūnas
5 Mindaugas Jonaitis 1987 Suaug E Virginija Kubilienė
6 Aistė Jurgutienė 2024-4329 1982 Suaug E Gerda Zeltine
7 Justė Kazakauskaitė 2024-5364 1995 Suaug B Sonata Zinkevičienė Suaug B Donatas Rumšys
8 Viktorija Kochanauskaitė 1994 Suaug E Audrius Pažėra
9 Virginija Kubilienė 2024-4362 1982 Suaug E Laura Paškevičienė Suaug E Mindaugas Jonaitis
10 Mindaugas Lilas 2024-4225 1980 Suaug D Monika Juškytė
11 Borisas Lozinskis 2024-4701 1958 Suaug E Česlovas Ramanauskas
12 Arūnas Morkūnas 2024-4958 1962 Suaug B Vygantas Garmus Suaug B Sonata Zinkevičienė
13 Andrius Orlovas 1966 Suaug C Saulius Eibukas
14 Laura Paškevičienė 2024-4372 1982 Suaug E Virginija Kubilienė Suaug E Giedrius Paškevičius
15 Giedrius Paškevičius 2024-4361 1980 Suaug E Nerijus Mašalaitis Suaug E Laura Paškevičienė
16 Audrius Pažėra 2024-5258 1998 Suaug E Viktorija Kochanauskaitė
17 Vidas Pilvinis 1967 Suaug Benas Vaškevičius
18 Donatas Rumšys 2024-5297 1981 Suaug B Andrius Švarplys Suaug B Justė Kazakauskaitė
19 Marijus Stankevičius 2024-4376 1972 Suaug C Vilimas Šimkus Suaug C Beatričė Stankevičiūtė
20 Beatričė Stankevičiūtė 2003 Suaug C Marijus Stankevičius
21 Giedrius Strumila 2024-4186 1973 Suaug B Tadas Staniulis Suaug B Diana Valantinaitė
22 Jurgita Šadauskienė 1975 Suaug E Goda Dragūnaitė Suaug D Aurelijus Šadauskas
23 Aldona Šeškienė 2024-4989 1961 Suaug E Ilona Pocienė Suaug D Česlovas Ramanauskas
24 Artūras Škulevičius 2024-4164 1974 Suaug E Rolandas Čepulis Suaug E Ausvydė Škulevičiūtė
25 Ausvydė Škulevičiūtė 2005 Suaug E Artūras Škulevičius
26 Laimonas Vaškevicius 2024-4838 1965 Suaug Mantas Zinkevičius
27 Tomas Vaškevičius 2024-5777 1992 Suaug
28 Benas Vaškevičius 2024-4234 1997 SuaugSuaug Vidas Pilvinis
29 Sonata Zinkevičienė 1972 Suaug B Justė Kazakauskaitė Suaug B Arūnas Morkūnas
30 Mantas Zinkevičius 2024-4493 1971 Suaug Laimonas Vaškevicius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (11)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
31 Marius Brazauskas 2024-5717 1993 SuaugSuaug B Nedas Šimkus Suaug B Deimantė Litvinskaitė
32 Andrius Bukauskas 2024-4459 1979 Suaug C Kristina Poškutė
33 Monika Juškytė 2024-4343 1994 Suaug D Mindaugas Lilas
34 Rasa Lazauskaitė 2024-4240 1984 Suaug C Eglė Zavadskytė Suaug C Kęstutis Povilonis
35 Deimantė Litvinskaitė 2024-5740 1986 Suaug B Milda Gumbrevičiūtė Suaug B Marius Brazauskas
36 Kristina Poškutė 1988 Suaug C Andrius Bukauskas
37 Česlovas Ramanauskas 2024-5015 1960 Suaug CSuaug E Borisas Lozinskis Suaug D Aldona Šeškienė
38 Tomas Šikarskas 2024-4290 1990 Suaug CSuaug D Gintaras Bacevičius Suaug D Agnė Šikarskė
39 Agnė Šikarskė 2024-4287 1994 Suaug C Inesa Bacevičienė Suaug D Tomas Šikarskas
40 Eglė Zavadskytė 2024-5761 1997 Suaug C Rasa Lazauskaitė Suaug B Linas Zavadskis
41 Gerda Zeltine 2024-6111 1984 Suaug E Aistė Jurgutienė
PrienųKKSC Prienų KKSC (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
42 Rokas Barkauskas 2024-5863 2006 SuaugSuaug B Gražvydas Petrauskas
Kauno BK VšĮ Kauno badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Nedas Šimkus 2024-4794 2004 SuaugSuaug B Marius Brazauskas
KTU Kauno technologijos universitetas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Andrius Bendoraitis 2024-4634 1997 SuaugSuaug Šarūnas Poderys
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (3)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
45 Agnė Mackevičienė 2024-4169 1983 Suaug E Vytas Stacevičius
46 Kęstutis Povilonis 2024-4235 1971 Suaug D Martynas Sipavičius Suaug C Rasa Lazauskaitė
47 Linas Zavadskis 2024-4274 1992 Suaug Evaldas Bradūnas Suaug B Eglė Zavadskytė
BC421 VšĮ Badmintono centras (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
48 Giedrė Butkienė 1979 Suaug E Rūta Olšauskė
49 Indrė Glaniauskienė 2024-5853 1983 Suaug E Sigita Stanynaitė Suaug D Žilvinas Gelžinis
50 Toma Jančiauskienė 2024-5759 1986 Suaug C Aušra Lingytė Suaug D Mindaugas Butautas
51 Aušra Lingytė 2024-4646 1987 Suaug C Toma Jančiauskienė Suaug B Martynas Povilaitis
52 Tomas Lukoševičius 2024-4213 1980 Suaug B Alina Michaliova
53 Alina Michaliova 2024-4215 1981 Suaug B Tomas Lukoševičius
54 Rūta Olšauskė 2024-5532 1980 Suaug E Giedrė Butkienė
55 Giedrius Palčinskas 1973 Suaug E Sigita Stanynaitė
56 Martynas Povilaitis 1980 Suaug Aidas Urbonas Suaug B Aušra Lingytė
57 Sigita Stanynaitė 2024-4170 1995 Suaug E Indrė Glaniauskienė Suaug E Giedrius Palčinskas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (14)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
58 Martas Ambraziūnas 2024-4681 1984 Suaug D Žygimantas Slavickas Suaug E Indrė Ambraziūnienė
59 Indrė Ambraziūnienė 2024-4680 1982 Suaug E Gintarė Vaitkienė Suaug E Martas Ambraziūnas
60 Eduard Goss 2024-4181 1978 Suaug BSuaug B Joris Markūnas Suaug C Lina Railienė
61 Algirdas Gražys 2024-4834 1974 Suaug D Ricardas Vasilevskis
62 Milda Gumbrevičiūtė 2024-4253 1990 Suaug B Deimantė Litvinskaitė Suaug B Šarūnas Poderys
63 Joris Markūnas 2024-4466 1988 Suaug B Eduard Goss
64 Ilona Pocienė 2024-4460 1980 Suaug E Aldona Šeškienė
65 Lina Railienė 2024-4208 1982 Suaug B Rosita Šutaitė-Giedraitienė Suaug C Eduard Goss
66 Žygimantas Slavickas 2024-5203 1972 Suaug D Martas Ambraziūnas
67 Tadas Staniulis 2024-5373 1988 Suaug B Giedrius Strumila
68 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2024-4272 1977 Suaug B Lina Railienė Suaug C Robertas Giedraitis
69 Aidas Urbonas 2024-5369 1990 Suaug Martynas Povilaitis
70 Gintarė Vaitkienė 2024-5729 1981 Suaug E Indrė Ambraziūnienė
71 Ricardas Vasilevskis 2024-4948 1962 Suaug D Algirdas Gražys
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
72 Audrius Kepežinskas 2024-5972 1975 Suaug Evaldas Čižinauskas
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
73 Irena Peleckienė 2024-4278 1970 Suaug B Diana Valantinaitė Suaug C Egidijus Peleckis
74 Egidijus Peleckis 2024-4277 1967 Suaug C Mindaugas Butautas Suaug C Irena Peleckienė
75 Šarūnas Poderys 2024-5658 1994 Suaug Andrius Bendoraitis Suaug B Milda Gumbrevičiūtė
76 Asta Rėčkuvienė 2024-4273 1979 Suaug C Inga Dagilienė Suaug C Martynas Sipavičius
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (15)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
77 Mindaugas Deinis 1993 Suaug E Sigitas Karalius
78 Goda Dragūnaitė 1992 Suaug E Jurgita Šadauskienė
79 Saulius Eibukas 2024-5315 1970 Suaug C Andrius Orlovas
80 Robertas Giedraitis 2024-5615 1977 Suaug C Rosita Šutaitė-Giedraitienė
81 Sigitas Karalius 2024-5285 1984 Suaug E Mindaugas Deinis Suaug E Inga Dagilienė
82 Vilius Klimantavičius 1968 Suaug D Aurelijus Šadauskas Suaug D Karolina Bagdonaitė
83 Aivaras Miliauskas 1990 Suaug C
84 Valdas Paulauskas 1990 Suaug C
85 Albertas Rimkus 2024-4491 1971 Suaug BSuaug B Audrius Vilčinskas
86 Aurelijus Šadauskas 2024-5284 1972 Suaug D Vilius Klimantavičius Suaug D Jurgita Šadauskienė
87 Vilimas Šimkus 2024-5638 1967 Suaug C Marijus Stankevičius
88 Andrius Švarplys 2024-6044 1976 Suaug BSuaug B Donatas Rumšys
89 Audrius Vilčinskas 2024-4842 1971 Suaug BSuaug B Albertas Rimkus
90 Irmantas Viliūnas 1987 Suaug D Greta Viliūnė
91 Greta Viliūnė 1994 Suaug D Irmantas Viliūnas
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
92 Gražvydas Petrauskas 2024-5706 1968 Suaug CSuaug B Rokas Barkauskas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
93 Diana Valantinaitė 2024-5249 1998 Suaug B Irena Peleckienė Suaug B Giedrius Strumila
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
94 Pradyot Ubale 1996 Suaug C
BK PLAY VŠį "Šis tas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
95 Mindaugas Butautas 2024-6030 1983 Suaug C Egidijus Peleckis Suaug D Toma Jančiauskienė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
96 Karolina Bagdonaitė 2024-4140 2001 Suaug C Kristina Bagdonienė Suaug D Vilius Klimantavičius
97 Kristina Bagdonienė 2024-4143 1979 Suaug C Karolina Bagdonaitė Suaug D Nerijus Mašalaitis
Marijampolės BK Marijampolės badmintono klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Inga Dagilienė 2024-4201 1975 Suaug C Asta Rėčkuvienė Suaug E Sigitas Karalius
99 Ričardas Mališauskas 2024-5286 1972 Suaug D Donatas Stankevicius
100 Nerijus Mašalaitis 2024-4815 1984 Suaug E Giedrius Paškevičius Suaug D Kristina Bagdonienė
101 Donatas Stankevicius 2024-5700 1969 Suaug D Ričardas Mališauskas Suaug E Inga Pečiulaitienė
LION VšĮ Sostinės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
102 Inesa Bacevičienė 2024-4440 1983 Suaug C Agnė Šikarskė Suaug C Gintaras Bacevičius
103 Gintaras Bacevičius 2024-4506 1979 Suaug D Tomas Šikarskas Suaug C Inesa Bacevičienė
Pajūrio raketė Palangos BK Pajūrio raketė (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
104 Martynas Sipavičius 2024-4152 1982 Suaug D Kęstutis Povilonis Suaug C Asta Rėčkuvienė
Smešas BK "Smešas" (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
105 Žilvinas Gelžinis 2024-5395 1984 Suaug D Indrė Glaniauskienė
Aukštaitijos BK VšĮ Aukštaitijos badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
106 Vytas Stacevičius 2024-4191 1980 Suaug E Andrius Urbonas Suaug E Agnė Mackevičienė
107 Andrius Urbonas 2024-4151 1977 Suaug E Vytas Stacevičius Suaug E Gintarė Juraitienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Metai Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
108 Gintarė Juraitienė 2024-4477 1982 Suaug E Inga Pečiulaitienė Suaug E Andrius Urbonas
109 Inga Pečiulaitienė 2024-4585 1971 Suaug E Gintarė Juraitienė Suaug E Donatas Stankevicius






Spausdinimo versija