Turnyrai

Hummel Badmintono Lyga 1 Etapas

2022 Rugsėjo 24 d.; RIO arena
VV MV VD MD MX
Suaug (A): 6 9.6 6 7.9
Suaug B (B): 4 2.6 7 3.7 4 2.1 8 5.3
Suaug C (C): 6 1.2 3 1.7 5 1.5 8 2.3
Suaug D (D): 6 1.4 9 1.9
Suaug E: 5 1.2 8 1.1 10 1.2

Kauno JSO Asociacija JSO badmintono sporto klubas (32)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
1 Andrius Bendoraitis 2022-1189 Šarūnas Poderys
2 Evaldas Bradūnas 2022-1263 Linas Zavadskis
3 Rolandas Čepulis 2022-1135 Artūras Škulevičius
4 Evaldas Čižinauskas 2022-1134 Audrius Kepežinskas
5 Vygantas Garmus 2022-1093 Arūnas Morkūnas
6 Mindaugas Jonaitis 2022-1331 Virginija Kubilienė
7 Aistė Jurgutienė 2022-97 Gerda Zeltine
8 Monika Juškytė 2022-993 Mindaugas Lilas
9 Justė Kazakauskaitė 2022-976 Sonata Zinkevičienė Donatas Rumšys
10 Audrius Kepežinskas 2022-968 Evaldas Čižinauskas
11 Viktorija Kochanauskaitė 2022-116 Audrius Pažėra
12 Virginija Kubilienė 2022-222 Laura Paškevičienė Mindaugas Jonaitis
13 Mindaugas Lilas 2022-173 Monika Juškytė
14 Borisas Lozinskis 2022-883 Česlovas Ramanauskas
15 Arūnas Morkūnas 2022-810 Vygantas Garmus Sonata Zinkevičienė
16 Andrius Orlovas 2022-782 Saulius Eibukas
17 Laura Paškevičienė 2022-118 Virginija Kubilienė Giedrius Paškevičius
18 Giedrius Paškevičius 2022-165 Nerijus Mašalaitis Laura Paškevičienė
19 Audrius Pažėra 2022-117 Viktorija Kochanauskaitė
20 Vidas Pilvinis 2022-743 Benas Vaškevičius
21 Kristina Poškutė 2022-730 Andrius Bukauskas
22 Donatas Rumšys 2022-674 Andrius Švarplys Justė Kazakauskaitė
23 Marijus Stankevičius 2022-1285 Vilimas Šimkus Beatričė Stankevičiūtė
24 Beatričė Stankevičiūtė 2022-163 Marijus Stankevičius
25 Giedrius Strumila 2022-628 Tadas Staniulis Diana Valantinaitė
26 Artūras Škulevičius 2022-591 Rolandas Čepulis Ausvydė Škulevičiūtė
27 Ausvydė Škulevičiūtė 2022-340 Artūras Škulevičius
28 Laimonas Vaskevicius 2022-1273 Mantas Zinkevičius
29 Benas Vaškevičius 2022-521 Vidas Pilvinis
30 Tomas Vaškevičius 2022-522
31 Sonata Zinkevičienė 2022-479 Justė Kazakauskaitė Arūnas Morkūnas
32 Mantas Zinkevičius 2022-478 Laimonas Vaskevicius
KNBA Kęstučio Navicko badmintono akademija, VšĮ (8)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
33 Inesa Bacevičienė 2022-1218 Agnė Šikarskė Gintaras Bacevičius
34 Gintaras Bacevičius 2022-1217 Tomas Šikarskas Inesa Bacevičienė
35 Marius Brazauskas 2022-1174 Nedas Šimkus Deimantė Litvinskaitė
36 Andrius Bukauskas 2022-155 Kristina Poškutė
37 Deimantė Litvinskaitė 2022-890 Milda Gumbrevičiūtė Marius Brazauskas
38 Česlovas Ramanauskas 2022-705 Borisas Lozinskis Aldona Šeškienė
39 Eglė Zavadskytė 2022-482 Rasa Lazauskaitė Linas Zavadskis
40 Gerda Zeltine 2022-49 Aistė Jurgutienė
BK Svajonė Badminton klubas "Svajonė" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
41 Rokas Barkauskas 2022-1196 Gražvydas Petrauskas
42 Gražvydas Petrauskas 2022-750 Rokas Barkauskas
Gaja Kauno sporto mokykla GAJA (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
43 Nedas Šimkus 2022-595 Marius Brazauskas
Panevėžio BK Panevėžio badmintono klubas (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
44 Agnė Mackevičienė 2022-87 Vytas Stacevičius
45 Kęstutis Povilonis 2022-727 Martynas Sipavičius Rasa Lazauskaitė
46 Vytas Stacevičius 2022-242 Andrius Urbonas Agnė Mackevičienė
47 Andrius Urbonas 2022-285 Vytas Stacevičius Gintarė Juraitienė
48 Linas Zavadskis 2022-483 Evaldas Bradūnas Eglė Zavadskytė
BC421 VšĮ Badmintono centras (10)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
49 Giedrė Butkienė Rūta Olšauskė
50 Indrė Glaniauskienė 2022-258 Sigita Stanynaitė Žilvinas Gelžinis
51 Toma Jančiauskienė 2022-1028 Aušra Lingytė Mindaugas Butautas
52 Aušra Lingytė 2022-893 Toma Jančiauskienė Martynas Povilaitis
53 Tomas Lukoševičius 2022-879 Alina Michaliova
54 Alina Michaliova 2022-829 Tomas Lukoševičius
55 Rūta Olšauskė 2022-259 Giedrė Butkienė
56 Giedrius Palčinskas Sigita Stanynaitė
57 Martynas Povilaitis 2022-1262 Aidas Urbonas Aušra Lingytė
58 Sigita Stanynaitė 2022-256 Indrė Glaniauskienė Giedrius Palčinskas
AKBK Všį Aivaro Kvedarausko badmintono klubas (17)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
59 Martas Ambraziūnas 2022-393 Žygimantas Slavickas Indrė Ambraziūnienė
60 Indrė Ambraziūnienė 2022-175 Gintarė Vaitkienė Martas Ambraziūnas
61 Eduard Goss 2022-1064 Joris Markūnas Lina Railienė
62 Algirdas Gražys 2022-1063 Ričardas Vasilevskis
63 Milda Gumbrevičiūtė 2022-1046 Deimantė Litvinskaitė Šarūnas Poderys
64 Joris Markūnas Eduard Goss
65 Ilona Pocienė 2022-458 Aldona Šeškienė
66 Lina Railienė 2022-710 Rosita Šutaitė-Giedraitienė Eduard Goss
67 Žygimantas Slavickas 2022-652 Martas Ambraziūnas
68 Tadas Staniulis 2022-644 Giedrius Strumila
69 Aldona Šeškienė 2022-457 Ilona Pocienė Česlovas Ramanauskas
70 Tomas Šikarskas 2022-166 Gintaras Bacevičius Agnė Šikarskė
71 Agnė Šikarskė 2022-164 Inesa Bacevičienė Tomas Šikarskas
72 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 2022-581 Lina Railienė Robertas Giedraitis
73 Aidas Urbonas 2022-556 Martynas Povilaitis
74 Gintarė Vaitkienė 2022-105 Indrė Ambraziūnienė
75 Ričardas Vasilevskis 2022-526 Algirdas Gražys
Šakių KiSK Šakių kultūros ir sporto klubas (4)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
76 Irena Peleckienė 2022-756 Diana Valantinaitė Egidijus Peleckis
77 Egidijus Peleckis 2022-1256 Mindaugas Butautas Irena Peleckienė
78 Šarūnas Poderys 2022-734 Andrius Bendoraitis Milda Gumbrevičiūtė
79 Asta Rėčkuvienė 2022-691 Inga Dagilienė Martynas Sipavičius
Setas Kauno sporto klubas "Setas" (16)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
80 Mindaugas Deinis 2022-230 Sigitas Karalius
81 Saulius Eibukas 2022-1106 Andrius Orlovas
82 Robertas Giedraitis 2022-1078 Rosita Šutaitė-Giedraitienė
83 Sigitas Karalius 2022-231 Mindaugas Deinis Inga Dagilienė
84 Vilius Klimantavičius 2022-957 Aurelijus Šadauskas Karolina Bagdonaitė
85 Rasa Lazauskaitė 2022-911 Eglė Zavadskytė Kęstutis Povilonis
86 Aivaras Miliauskas 2022-822
87 Valdas Paulauskas 2022-765
88 Albertas Rimkus 2022-682 Audrius Vilčinskas
89 Aurelijus Šadauskas 2022-614 Vilius Klimantavičius Jurgita Šadauskienė
90 Jurgita Šadauskienė 2022-612 Goda Dragūnaitė Aurelijus Šadauskas
91 Vilimas Šimkus 2022-596 Marijus Stankevičius
92 Andrius Švarplys 2022-580 Donatas Rumšys
93 Audrius Vilčinskas 2022-508 Albertas Rimkus
94 Irmantas Viliūnas 2022-506 Greta Viliūnė
95 Greta Viliūnė 2022-1088 Irmantas Viliūnas
Raseinių BK Raseinių badmintono klubas (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
96 Diana Valantinaitė 2022-536 Irena Peleckienė Giedrius Strumila
- - (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
97 Pradyot Ubale
Šiauliai Šiauliai (1)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
98 Mindaugas Butautas 2022-1157 Egidijus Peleckis Toma Jančiauskienė
BK Sūduva Marijampolės badmintono klubas "Sūduva" (5)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
99 Karolina Bagdonaitė 2022-347 Kristina Bagdonienė Vilius Klimantavičius
100 Kristina Bagdonienė 2022-348 Karolina Bagdonaitė Nerijus Mašalaitis
101 Inga Dagilienė 2022-346 Asta Rėčkuvienė Sigitas Karalius
102 Goda Dragūnaitė 2022-109 Jurgita Šadauskienė
103 Nerijus Mašalaitis 2022-232 Giedrius Paškevičius Kristina Bagdonienė
Smešas BK "Smešas" (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
104 Žilvinas Gelžinis 2022-1081 Indrė Glaniauskienė
105 Martynas Sipavičius 2022-658 Kęstutis Povilonis Asta Rėčkuvienė
Marijampolės BK VšĮ Marijampolės badmintono klubas (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
106 Ričardas Mališauskas 2022-863 Donatas Stankevičius
107 Donatas Stankevičius 2022-642 Ričardas Mališauskas Inga Pečiulaitienė
Aura Kazlų Rūdos badmintono klubas ,,Aura“ (2)
# Šalis Žaidėjas Licencija Vienetai Dvejetai Mišrūs dvejetai
108 Gintarė Juraitienė 2022-1334 Inga Pečiulaitienė Andrius Urbonas
109 Inga Pečiulaitienė 2022-987 Gintarė Juraitienė Donatas Stankevičius






Spausdinimo versija